Rozszerzenie pliku RA3CAMPAIGN

RA3CAMPAIGN

Jak otworzyć plik RA3CAMPAIGN?

Po dwukrotnym kliknięciu na ikonę pliku system powinien otworzyć go w domyślnej aplikacji, która go obsługuje. Jeżeli tak się nie dzieje należy pobrać i zainstalować oprogramowanie Command and Conquer: Red Alert 3 a następnie ręcznie skojarzyć z nią plik.

Krok 1. Pobierz i zainstaluj Command and Conquer: Red Alert 3

Jeżeli w systemie nie ma oprogramowania Command and Conquer: Red Alert 3, lub podobnego, wpierającego pliki z rozszerzeniem RA3CAMPAIGN to należy go najpierw pobrać i zainstalować. Poniżej znajdziesz listę najczęściej wykorzystywanych aplikacji, które współpracują z RA3CAMPAIGN. Po przejściu na podstronę programu znajdziesz link do strony internetowej producenta, gdzie w bezpieczny sposób będziesz mógł pobrać instalator aplikacji.

Programy, które otwierają pliki RA3CAMPAIGN

Krok 2. Powiąż Command and Conquer: Red Alert 3 z rozszerzeniem pliku RA3CAMPAIGN

Jeżeli użytkownik posiada już zainstalowaną jedną z aplikacji to kolejnym krokiem będzie powiązanie z rozszerzeniem pliku RA3CAMPAIGN. Można to zrobić na dwa sposoby – jednym z nich jest ręczna edycja rejestru systemu Windows i kluczy HKEY_CLASSES_ROOT. Drugi sposób jest prostszy i zdecydowanie zalecany mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na nieznanym pliku RA3CAMPAIGN, który chcesz otworzyć
 • Wybierz z menu „Otwórz za pomocą”
 • Kliknij przycisk „Wybierz inną aplikację”
 • Kliknij „Więcej aplikacji”
 • Kliknij „Znajdź więcej aplikacji na tym PC” i wskaż lokalizację instalacji odpowiedniego programu
 • Na koniec należy zaznaczyć opcję „Zawsze używaj wybranego programu do otwierania plików RA3CAMPAIGN” i zatwierdzić całą operację.

Pamiętaj! Ręczna edycja rejestru systemu zalecana jest tylko zaawansowanym użytkownikom, a zmiany w nim dokonane bez odpowiedniej wiedzy mogą skutkować uszkodzeniem systemu i koniecznością jego reinstalacji.

Krok 3. Sprawdź inne możliwe problemy związane z plikami RA3CAMPAIGN.

Czasami zdarza się tak, że pomimo posiadania odpowiedniej aplikacji i poprawnej konfiguracji, nadal występują problemy z otwieraniem plików RA3CAMPAIGN. Należy wtedy zweryfikować, co jest ich przyczyną.

 • Sprawdź, czy plik RA3CAMPAIGN jest zainfekowany - Kiedy plik RA3CAMPAIGN jest zainfekowany wirusem, prawdopodobnie nie będzie mógł zostać poprawnie otwarty. W tym przypadku należy przeskanować plik RA3CAMPAIGN podjąć działania zalecane przez program antywirusowy zainstalowany w systemie. Najczęściej jest to wyleczenie bądź usunięcie zainfekowanego pliku.
 • Sprawdź, czy jako użytkownik systemu operacyjnego masz odpowiednie uprawnienia do pracy z plikiem RA3CAMPAIGN
 • Sprawdź, czy ikona nie jest elementem właściwego pliku a jedynie skrótem do lokalizacji, w której plik RA3CAMPAIGN już nie istnieje.
 • Sprawdź, czy system ma odpowiednie zasoby potrzebne do uruchomienia aplikacji Command and Conquer: Red Alert 3 i otwarcia pliku RA3CAMPAIGN.
 • Sprawdź, czy plik jest kompletny - Czasem zdarza się, że plik RA3CAMPAIGN nie został skopiowany w całości z zewnętrznej pamięci Flash, albo też ściągnięty z internetu. W momencie gdy plik jest niekompletny, nie ma możliwości aby poprawnie go otworzyć. W takim przypadku należy ponownie ściągnąć lub skopiować plik RA3CAMPAIGN.

Krok 4. Skontaktuj się z ekspertem IT

Kiedy wszystkie powyższe sposoby zawiodły, pozostaje kontakt ze specjalistą IT bądź developerami programów do obsługi COMMAND AND CONQUER: RED ALERT 3.

Rozszerzenia plików podobne do RA3CAMPAIGN