Rozszerzenie pliku ASDVDCRTPROJ

ASDVDCRTPROJ

Jak otworzyć plik ASDVDCRTPROJ?

Po dwukrotnym kliknięciu na ikonę pliku system powinien otworzyć go w domyślnej aplikacji, która go obsługuje. Jeżeli tak się nie dzieje należy pobrać i zainstalować oprogramowanie Aimersoft DVD Creator for Windows a następnie ręcznie skojarzyć z nią plik.

Krok 1. Pobierz i zainstaluj Aimersoft DVD Creator for Windows

Jeżeli w systemie nie ma oprogramowania Aimersoft DVD Creator for Windows, lub podobnego, wpierającego pliki z rozszerzeniem ASDVDCRTPROJ to należy go najpierw pobrać i zainstalować. Poniżej znajdziesz listę najczęściej wykorzystywanych aplikacji, które współpracują z ASDVDCRTPROJ. Po przejściu na podstronę programu znajdziesz link do strony internetowej producenta, gdzie w bezpieczny sposób będziesz mógł pobrać instalator aplikacji.

Programy, które otwierają pliki ASDVDCRTPROJ

Krok 2. Powiąż Aimersoft DVD Creator for Windows z rozszerzeniem pliku ASDVDCRTPROJ

Jeżeli użytkownik posiada już zainstalowaną jedną z aplikacji to kolejnym krokiem będzie powiązanie z rozszerzeniem pliku ASDVDCRTPROJ. Można to zrobić na dwa sposoby – jednym z nich jest ręczna edycja rejestru systemu Windows i kluczy HKEY_CLASSES_ROOT. Drugi sposób jest prostszy i zdecydowanie zalecany mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na nieznanym pliku ASDVDCRTPROJ, który chcesz otworzyć
 • Wybierz z menu „Otwórz za pomocą”
 • Kliknij przycisk „Wybierz inną aplikację”
 • Kliknij „Więcej aplikacji”
 • Kliknij „Znajdź więcej aplikacji na tym PC” i wskaż lokalizację instalacji odpowiedniego programu
 • Na koniec należy zaznaczyć opcję „Zawsze używaj wybranego programu do otwierania plików ASDVDCRTPROJ” i zatwierdzić całą operację.

Pamiętaj! Ręczna edycja rejestru systemu zalecana jest tylko zaawansowanym użytkownikom, a zmiany w nim dokonane bez odpowiedniej wiedzy mogą skutkować uszkodzeniem systemu i koniecznością jego reinstalacji.

Krok 3. Sprawdź inne możliwe problemy związane z plikami ASDVDCRTPROJ.

Czasami zdarza się tak, że pomimo posiadania odpowiedniej aplikacji i poprawnej konfiguracji, nadal występują problemy z otwieraniem plików ASDVDCRTPROJ. Należy wtedy zweryfikować, co jest ich przyczyną.

 • Sprawdź, czy plik ASDVDCRTPROJ jest zainfekowany - Kiedy plik ASDVDCRTPROJ jest zainfekowany wirusem, prawdopodobnie nie będzie mógł zostać poprawnie otwarty. W tym przypadku należy przeskanować plik ASDVDCRTPROJ podjąć działania zalecane przez program antywirusowy zainstalowany w systemie. Najczęściej jest to wyleczenie bądź usunięcie zainfekowanego pliku.
 • Sprawdź, czy jako użytkownik systemu operacyjnego masz odpowiednie uprawnienia do pracy z plikiem ASDVDCRTPROJ
 • Sprawdź, czy ikona nie jest elementem właściwego pliku a jedynie skrótem do lokalizacji, w której plik ASDVDCRTPROJ już nie istnieje.
 • Sprawdź, czy system ma odpowiednie zasoby potrzebne do uruchomienia aplikacji Aimersoft DVD Creator for Windows i otwarcia pliku ASDVDCRTPROJ.
 • Sprawdź, czy plik jest kompletny - Czasem zdarza się, że plik ASDVDCRTPROJ nie został skopiowany w całości z zewnętrznej pamięci Flash, albo też ściągnięty z internetu. W momencie gdy plik jest niekompletny, nie ma możliwości aby poprawnie go otworzyć. W takim przypadku należy ponownie ściągnąć lub skopiować plik ASDVDCRTPROJ.

Krok 4. Skontaktuj się z ekspertem IT

Kiedy wszystkie powyższe sposoby zawiodły, pozostaje kontakt ze specjalistą IT bądź developerami programów do obsługi AIMERSOFT DVD CREATOR FOR WINDOWS.

Rozszerzenia plików podobne do ASDVDCRTPROJ